Tyleenslang ZPE 20 mm x 2,2 mm rol 100 meter
Op voorraad
Tyleen ZPE 20 x 2.2 mm 100 meter op rol, KIWA keurmerk, type SDR 9, vervaardigd uit zwart ZPE PE40 materiaal, bestand tegen drukklasse PN6 en geschikt voor drinkwateraanvoer. Diameter van 20 mm en een wanddikte van 2,2 mm. Tevens verkrijgbaar per meter en op rol van 100 meter in onze webwinkel.
| Binnendiameter | 15,6 mm |
|---|---|
| Diameter | 20 mm |
| Drukklasse | 20 bar |
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor | boven en onder de grond |
| Keurmerk | KIWA |
| Klasse | SDR9 |
| Lengte | 100 meter |
| Materiaal | ZPE |
| Toepassing(en) | drinkwater |
| Wanddikte | 2,2 mm |