Artikel 2230
0.0
-
0 reviews
Tyleenslang HDPE gas 63 mm x 5,8 mm rol 100 meter
calcActive())">
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 1.271,70
excl. BTW:
€ 1.050,99
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
Tyleenslang HDPE GASTEC 63 x 5.8 mm 100 meter op rol gemaakt van zwart HDPE PE100 materiaal, voorzien van GASTEC keurmerk en gele streep op de slang. Hierdoor is de tyleenslang te gebruiken als slang voor gasaanvoer. Tyleenslang HDPE GASTEC 63 x 5.8 mm 100 meter is geschikt voor ondergronds gasleiding aanleggen zonder de slang extra te beschermen. De slang wordt per meter geleverd, en is in onze webwinkel tevens op een rol van 50 meter en los per meter te bestellen.
- Tyleen gasleiding met GASTEC-keur
- Zwarte gasslang met gele strepen op de buis
- Diameter van 63 mm
- Wanddikte van 5,8 mm
- 100 meter op rol
- Type SDR 11
- Drukklasse PN8
| Binnendiameter | 51,4 mm |
|---|---|
| Diameter | 63 mm |
| Drukklasse | 16 bar |
| Kleur | zwart |
| Keurmerk | Gastec QA |
| Klasse | SDR11 |
| Lengte | 100 meter |
| Materiaal | HDPE |
| Toepassing(en) | gas |
| Wanddikte | 5,8 mm |
Schrijf zelf een beoordeling