Artikel 2222
0.0
-
0 reviews
Tyleenslang HDPE gas 32 mm x 3,0 mm rol 100 meter
calcActive())">
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 354,99
excl. BTW:
€ 293,38
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
Tyleenslang HDPE GASTEC 32 x 3,0 mm 100 meter op rol. Met GASTEC keurmerk en gele streep op de slang, die aangeeft dat de slang voldoet aan de strengste veiligheidseisen. Geschikt voor ondergrondse gasaanvoer zonder extra bescherming. Deze tyleenslang is gemaakt van zwart HDPE PE100 materiaal en is bij Haxo.be ook verkrijgbaar met een rollengte van 50 meter per losse meter
- Zwart met geel gestreepte HDPE PE100 gasslang
- Voorzien van GASTEC-keurmerk
- 32 mm diameter
- 3,0 mm wanddikte
- Type SDR 11
- Drukklasse PN8
- 100 meter op rol
| Binnendiameter | 26 mm |
|---|---|
| Diameter | 32 mm |
| Drukklasse | 16 bar |
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor | boven en onder de grond |
| Keurmerk | Gastec QA |
| Klasse | SDR11 |
| Lengte | 100 meter |
| Materiaal | HDPE |
| Toepassing(en) | gas |
| Wanddikte | 3 mm |
Schrijf zelf een beoordeling