Artikel 1006772
0.0
-
0 reviews
Tyleenslang HDPE gas 32 mm x 2,3 mm rol 50 meter
calcActive())">
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 165,07
excl. BTW:
€ 136,42
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
Tyleenslang HDPE GASTEC 32 x 2,3 mm 50 meter rollengte voorzien van GASTEC keurmerk. Deze gasslang is geschikt voor ondergrondse gasaanvoer zonder dat de slang extra beschermt dient te worden. De tyleenslang is vervaardigd uit zwart met geel gestreept HDPE PE100 materiaal. Tyleenslang HDPE GASTEC 32 x 2,3 mm 50 meter op rol is tevens met een rollengte van 100 meter en los per meter te bestellen.
- Zwart met geel gestreepte slang
- 32 mm diameter
- 2,3 mm wanddikte
- Type SDR 17,6
- Drukklasse PN4
- 50 meter rollengte
| Binnendiameter | 27,4 mm |
|---|---|
| Diameter | 32 mm |
| Drukklasse | 8 bar |
| Kleur | zwart |
| Keurmerk | Gastec QA |
| Klasse | SDR17 |
| Lengte | 50 meter |
| Materiaal | HDPE |
| Toepassing(en) | gas |
| Wanddikte | 2,3 mm |
Schrijf zelf een beoordeling