Artikel 1006773
0.0
-
0 reviews
Tyleenslang HDPE gas 32 mm x 2,3 mm rol 100 meter
calcActive())">
Je hebt nog geen product geselecteerd
Totaal
€ 325,50
excl. BTW:
€ 269,01
excl. BTW:
Op voorraad
op werkdagen voor 15:00 uur besteld, vandaag verzonden
Dit product is verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.
Bekijk alle varianten
Kies voor deze Tyleenslang HDPE GASTEC 32 x 2,3 mm 100 meter op rol met GASTEC keurmerk voor ondergrondse gasaanvoer. Hierbij is geen extra bescherming van de gasslang nodig! De tyleenslang is gemaakt van van zwart met geel gestreept HDPE PE100 materiaal. Deze Tyleenslang HDPE GASTEC 32 x 2,3 mm 100 meter op rol is tevens los per meter en met een rollengte van 50 meter verkrijgbaar bij Haxo.be.
- Tyleen gasleiding met GASTEC-keur
- Zwart met geel gestreepte slang
- 32 mm diameter & 2,3 mm wanddikte
- Type SDR 17,6 en drukklasse PN4
- 100 meter rol
| Binnendiameter | 27,4 mm |
|---|---|
| Diameter | 32 mm |
| Drukklasse | 8 bar |
| Kleur | zwart |
| Keurmerk | Gastec QA |
| Klasse | SDR17 |
| Lengte | 100 meter |
| Materiaal | HDPE |
| Toepassing(en) | gas |
| Wanddikte | 2,3 mm |
Schrijf zelf een beoordeling